Cukiernia otwarta jest codziennie w godz.: 11.00 - 20.00 strona głównaHOME KATALOG ZAMÓWIENIA OPINIE KONTAKT

Cukiernia Yogi

TYLKO Z NATURALNYCH PRODUKTÓWPRZESYŁKA TORTOWA

auto-sklep

Przesyłka tortowa to usługa polegająca na możliwości zamówienia tortu dla bliskiej Ci osoby mieszkającej we Wrocławiu. Wybierz tort, wypełnij formularz, wpłać należność na podane konto, a nasz pracownik dostarczy przesyłkę pod wskazany adres w określonym przez Ciebie czasie.
Dzięki tej usłudze każdy, kto nie ma możliwości osobiście wybrać się do cukierni i przybyć do solenizanta, może mile Go zaskoczyć i zrobić Jemu słodką niespodziankę.
Jako cukiernia działająca z powodzeniem od kilku lat gwarantujemy świeżość i najwyższą jakość wykonania wszystkich zamówionych wyrobów.
Każde Twoje zlecenie przyjęte do realizacji jest potwierdzane telefonicznie lub mailowo.
Dostawy zamówionych tortów są w godz. 9.00 - 21.00. Termin realizacji to 3 dni robocze. Koszt przesyłki tortowej na terenie Wrocławia - 30 zł. Cena za dowóz w soboty, niedziele i święta wzrasta o 10 zł.

Możliwa jest realizacja innych kształtów, wielkości i dekoracji tortów po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów.

Hello Kitty zygzak mcqueen gwiezdne wojny gwiezdne wojny żaglówka spiderman ben 10 tort z lokomotywą tort z rybkami dwumasztowiec tort z królikami koń pony pony reksio jeż komunijny biały biały obelix kotek książka książka książka hello-kitty bajeczka książka książka reksio lalka piesek butle baranek piłka kielich auto świnka peppa statek świeca statek motyl