Cukiernia otwarta jest codziennie w godz.: 11.00 - 18.00 strona głównaHOME KATALOG ZAMÓWIENIA OPINIE KONTAKT

Cukiernia Yogi

TYLKO Z NATURALNYCH PRODUKTÓW

zatrudnimy

desery mikołaj dziewczynki tort piłka do kosza prezent rękawice rękawice śswinka peppa party
zamówienia torty weselne ciasta weselne

Czekamy na Państwa zamówienia świąteczne do 18.03.2018r. Zapraszamy serdecznie.

Nasze wypieki można kupić także w "Regionalnych Smakach" w Hali Strzegomskiej oraz w Hali Tęcza we Wrocławiu.

WITAJ NA STRONIE CUKIERNI YOGI

cukierniczka

Zapraszamy na pyszne wypieki do Wilkszyna (2 km od granicy Wrocławia) przy ul. Ogrodowej 1. W naszym ogródeczku będziesz mógł rozkoszować się naszymi specjałami, dzieci znajdą dla siebie pojazdy do zabawy. U nas odpoczniesz podczas wycieczki rowerowej. W naszej cukierni produkujemy całą gamę wyrobów cukierniczych: torty, ciasta, rolady i ciastka. Nasze wyroby są zawsze świeże i najwyższej jakości. Serwujemy także kawę gotowaną w tygielku, herbatę, zimne napoje, rurki z bitą śmietaną, desery i lody.

Przyjmujemy także zlecenia na wypieki. Termin realizacji zamówienia wynosi min. 3 dni (robocze). Zamówienia realizujemy wg indywidualnych upodobań i wymagań klientów. Nasz duży asortyment ciast oparty jest na recepturach domowych, w których wykorzystujemy wyłącznie naturalne produkty. Nie używamy gotowych mieszanek ciast, kremów i mas. U nas używa się najlepszych, sprawdzonych surowców: prawdziwego masła, śmietany, pełnotłustego mleka, twarogu, soków, konfitur, kompotów, alkoholu, owoców,...

Pomimo dużego przywiązania do tradycyjnych surowców, jesteśmy otwarci na innowacyjne technologie oraz sugestie i upodobania naszych klientów. Sukces naszej firmy tkwi w dużym przywiązaniu do szczegółu, dbałość o wyjątkową kompozycję smakową i wygląd każdego ciastka. W naszej firmie nigdy nie znajdziecie Państwo dwóch identycznych tortów, ponieważ w każdy produkt wkładamy dużo serca i dbamy o indywidualny efekt. Mamy coraz większą rzeszę wiernych Klientów. Raz spróbujesz - zawsze zamawiasz.
Istnieje możliwość dowozu wypieków pod wskazany adres na terenie Wrocławia i okolic.

ekspozycja wystawa targi ślubne
Nasza ekspozycja na Dolnośląskich Targach Ślubnych 2010

W naszej Cukierni poza możliwością zamawiania ciast, ciastek i tortów istnieje możliwość zamówienia "jadalnych obrazków" o wymiarach formatu A4. Wysyłasz do nas obrazek, a my go dla Ciebie wydrukujemy na umówiony termin. Koszt obrazka to 15 zł. Najlepiej, aby dostarczony obrazek był w formacie A4, gdyż wtedy od razu będzie znana jego wielkość i jakość.

Kształty i dekoracja tortów jest wykonywana według indywidualnych zamówień, a prezentowane na stronie zdjęcia są tylko przykładowe. Wszystkie torty są wykonywane ręcznie, więc dekoracja może nieznacznie różnić się od prezentowanych przykładów. Przy zamówieniach z wyprzedzeniem możliwy jest przelew na konto, natomiast w cukierni oczekujemy płatności w gotówce (brak możliwości płacenia kartą).

Auto-Sklep

auto-sklep

Jesteśmy w niedziele na wrocławskim Kozanowie na rogu ulic Pilczyckiej i Gwareckiej.

instagram

Cukrowe figurki na tort

Na zamówienie naszych szanownych Klientów wykonujemy i umieszczamy na torcie cukrową figurkę.

cukrowa figurka cukrowa figurka cukrowa figurka cukrowa figurka cukrowa figurka cukrowa figurka