Czynne od środy do piątku w godz.: 12.00 - 18.00, w weekendy 10.00 - 18.00 strona głównaHOME KATALOG ZAMÓWIENIA OPINIE KONTAKT

Cukiernia Yogi

TYLKO Z NATURALNYCH PRODUKTÓW

zatrudnimy


Linki

Ciekawym z zamówieniem z jakim spotkała się ostatnio nasza cukiernia był tort w kształcie bramy wjazdowej i balustrady. Jak można się domyślić osobą zlecającą były pracownik firmy z branży metaloplastyki https://www.wiech-spaw.pl/. Inne wytyczne, O jakie prosił zleceniodawca był czarny kolor tego tortu oraz wizerunek spawacza pracującego przy ogrodzeniu. Nie było to trudne do wykonania, więc szybko uporaliśmy się z wykonaniem tego tortu i dostarczeniem go pod wskazany adres. Gdy szef firmy ujrzał nasz wyrób, to zachwyt i zadowolenie było wyraźne w jego oczach. Z pewnością nie jest to nasze ostatnie zadanie jakie w branży metaloplastyki nam się trafiło.

Lemach jest to firma  z Wrocławia, która zajmuje się produkcją i dystrybucją szeroko rozumianych upominków reklamowych http://lemach.pl/upominki-reklamowe.php. Najczęściej są to breloki, otwieracze, parasolki i kubki z logiem firmy. Poza gadżetami Lemach zajmuje się także  firmową poligrafia, w skład której wchodzi papier firmowy, pudełka na wizytówki, koperty firmowe i wiele, wiele innych przedmiotów,  bez których żadna ta nowoczesna firma nie może w pełni funkcjonować. Od niedawna w ofercie znaleźć można także opakowania kartonowe w rozmiarach od najmniejszych, do naprawdę wielkich gabarytów.

Wycieczki krajowe i zagraniczne są głównymi ofertami biur podróży dla osób w każdym wieku i z każdą zasobnością portfela. Dzięki otwartości granic możemy zwiedzać świat bez żadnych przeszkód i za naprawdę niewielkie pieniądze. Biuro podróży z Wrocławia Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/ specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów dla szkół, zakładów pracy i seniorów. Głównymi kierunkami są Polska, Węgry i Włochy. Znajomość rynku turystycznego i długoletnie doświadczenie sprawia, że nikt z tych wycieczek nie wraca niezadowolony. Wręcz przeciwnie - znaczna ilość osób planuje następny wyjazd w pierwszym możliwym terminie.

Noclegi oferowane przez dom letniskowy "Gruszeczka" charakteryzują się niską ceną i dużym komfortem kwatery http://domgruszeczka.pl/. Na terenie posesji znajduje się pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, duży gril i kilkunastometrowy rozkładany basen. W domu jest mała siłownia i Pool bilard, a po całym dniu można odpocząć przy kominku. Urlop spędzany w Parku Krajobrazowym "Dolina Baryczy" jest mocno związany z wycieczkami rowerowymi i uczestnictwem w spływach kajakowych, na których przewodnik omawia nam ciekawe rośliny i zwierzęta, jakie mam okazję zobaczyć na żywo.

Prywatne biuro detektywistyczne z Wrocławia oferuje swoje usługi na całym Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Podejmujemy się takich zleceń jak śledzenie niewiernego partnera, udokumentowanie zdrady, sprawdzanie przeszłości przyszłego lub obecnego współpracownika, a także obserwację mienia i odzyskiwanie trudnych długów.

Sanitas to firma z Wrocławia wykonująca zabiegi rehabilitacyjne w domu pacjenta. Wykwalifikowani fizjoterapeuci służą pomocą dieciom, osobom dorosłym i osobom w podeszłym wieku. Specjalne zabiegi, ćwiczenia i masaże mamy także dla kobiet w ciąży i po porodzie. Nasi pracownicy stosują najnowocześniejsze metody fizjoterapeutyczne, czego przykładem mogą być zabiegi PNF i kinesiology taping (plastrowanie). http://sanitas.wroclaw.pl/